www.restoransniklavs.lv

Vieta, kur iemīlēt Latvijas garšu.

Restorāns „NIKLĀVS” dod iespēju baudīt tradicionālās latviešu virtuves mantojumu, piedāvājot neaizmirstamu garšas kvalitāti.

Restorāna šefparāre Sarmīte Neimane ēdienkartes veidošanā izmanto Latvijas zemnieku audzētus produktus un pašas lasītās attiecīgā gadalaika veltes- gailenes, zaķskābenes, brūklenes un citus dabas dotos labumus.

Visa gada garumā mūsu restorāna viesiem ir iespēja baudīt sezonas produktu garšu. Tas ietverts mūsu šefpavāres īpašajā piedāvājumā!

Līdzās mūsu lepnumam- Latvijas garšai, ēdienkartē esam iekļāvuši arī klasiskās Eiropas virtuves ēdienus.

Restorāns “NIKLĀVS” atrodas Vecrīgā, ēkā, kurā savulaik atradusies studija vienam no oriģinālakajiem māksliniekiem latviešu modernistu paaudzē- Niklāvam Strunkem.

Viņa un citu tā laika ievērojamu latviešu modernistu gleznu reprodukcijas rotā restorāna interjeru,  lai uzsvērtu ēdiena tuvību ar mākslu, esam devuši restorānam vārdu “NIKLĀVS”.

Arī mūsu pavārus iedvesmo mākslas atmosfēra, tāpēc ēdieni tiek pasniegti ar radošu izdomu.

Restorāns atrodas pašā Vecpilsētas sirdī- Grēcinieku un Mārstaļu ielu krustojumā; dažu soļu attālumā no Pēterbaznīcas, Doma laukuma un Galerijas centra.

Nāc un atver Latvijas sirdi - izbaudi, iepazīsti, izgaršo!

Latviešu tradicionālie ēdieni

Klasiskā ēdienkarte

Vieta, kur iemīlēt Latvijas garšu.

Restorāns „NIKLĀVS” aicina nobaudīt tradicionālās latviešu virtuves mantojumu, piedāvājot neaizmirstamu garšas kvalitāti.

Restorāna šefparāre Sarmīte Neimane ēdienkartes veidošanā izmanto Latvijas zemnieku audzētus produktus un pašas lasītas attiecīgā gadalaika dabas veltes - gailenes, zaķskābenes, brūklenes u.c.

Līdzās mūsu lepnumam - Latvijas garšai, ēdienkartē iekļauti arī klasiskās Eiropas virtuves ēdieni.

Restorāns “NIKLĀVS” atrodas ēkā, kurā, savulaik, atradusies studija vienam no oriģinālākajiem māksliniekiem latviešu modernistu paaudzē - Niklāvam Strunkem.

Viņa un viņa laikabiedru gleznu reprodukcijas rotā restorāna interjeru,  tādējādi tiek uzsvērta ēdiena tuvība ar mākslu.

Arī mūsu pavārus iedvesmo mākslas atmosfēra, un ēdieni tiek veidoti ar radošu izdomu.

Restorāns atrodas pašā Vecpilsētas sirdī - Grēcinieku un Mārstaļu ielu krustojumā; dažu soļu attālumā no Pēterbaznīcas, Doma laukuma un Galerijas “Centrs”.

Nāc un atver Latvijas sirdi - izbaudi, iepazīsti, izgaršo!