Hotel "Radi un draugi", Riga, Latvia

Numuri

Sunday7th February 2016

Standarta numurs

Standarta numuri

Standarta vienvietīgi un divvietīgi numuri iekārtoti klasiskā stilā un aprīkoti ar visu viesiem nepieciešamo. Daļai istabu ir brīnišķīgs skats uz Rīgas torņu smailēm un šaurajām ieliņām, kas ļaus pilnībā izbaudīt Vecrīgas gaisotni.

Lasīt vairāk

Divvietīgs Superior numurs

Divvietīgs Superior numurs

Plašs numurus ar divguļamo gultu un izvelkamo dīvānu. Skats paveras uz Mārstaļu ielas ikdienas gaitās skrejošajiem rīdziniekiem un Rīgas torņu mierīgajiem profiliem.

Lasīt vairāk

Apartamenti

Luksuss numurs

Viens no viesnīcas īpašajiem piedāvajumiem, numurs ar klasiskā stilā ieturēto interjeru un dekoratīvo 18.gs. podiņu krāsni. Ērtā guļamistaba un plaša viesistaba ļauj baudīt patīkami mājīgo viesnīcas atmosfēru, savukārt lieliskais skats uz Mārstaļu ielu rada harmonisku un radošu vidi.

Lasīt vairāk

Lukss numurs

Studija

Lukss – tiem, kas meklē kaut ko vairāk, kā iespēju pārnakšņot. Numuri ar neaizmirstamu skatu uz Vecpilsētas šaurajām ieliņām un sarkanajiem dakstiņu jumtiem. Elegantās klasiskā stila mēbeles rada gaisīgu un vieglu sajūtu ikvienam.

Lasīt vairāk

Ģimenes numurs

Ģimenes numurs

Viesiem, kas ceļo kopā ar ģimeni vai nelielā draugu pulkā, ir iespēja izmantot viesnīcas ģimenes numura sniegtās priekšrocības. Mājīgs un plašs numurs klasiskā stilā, ir piemērots izvietošanai līdz 4 personām ar iespēju ievietot papildus gultiņu arī Jūsu mazulim. Nesteidzīgās sarunās pavadītie mirkļi sniegs kopības sajūtu jums, jūsu ģimenei un draugiem.

Lasīt vairāk