Hotel "Radi un draugi", Riga, Latvia

Thursday11th February 2016

Vēl tikai nepilns mēnesis un Rīga iemirdzēsies Kultūras galvaspilsētas zvaigznē, kad visi rīdzinieki un Rīgas viesi varēs baudīt neaizmirstamu kultūras pasākumu programmu visa gada garumā.

 

Bet Rīgā kultūras dzīve nekad nav pierimusi un arī šajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā ir iespēja apmeklēt kādu no kultūras un mākslas pasākumiem.

 

Viesnīca "Radi un Draugi" iesaka apmeklēt:

 

Starptautiskais jauno izpildītāju festivāls "Riga Symphony 2013"

Rīgā jau otro reizi norisinās jauno izpildītāju festivāls "Riga Symphony". Starptautiskais jauno izpildītāju festivāls norisinās no 5.decembra līdz 9.decembrim, Latvijas galvaspilsētā pulcējot solistus un ansambļus no vairāk nekā 27 pasaules valstīm.

 

Festivāls Eiropas Ziemassvētki (05.12.-28.12.2013.)

Adventa, Ziemassvētku un Jaungada skaistajā laikā klausītājiem ik gadu tiek piedāvāta iespēja šo svētku noskaņu izbaudīt gan Baha, Haidna, Mocarta, Vivaldi un citu klasiķu dzīvespriecīgajā mūzikā, gan arī mūsdienu komponistu skaņdarbos un dzīvīgajos džeza ritmos. Visu decembri "Eiropas Ziemassvētki" priecē klausītājus ar krāšņiem koncertiem Rīgas un Latvijas koncertzālēs un dievnamos. 

 

Koncertuzvedums "Cabaret Palladium" (22.12.-28.12.2013.)

Gan notikums, jan vieta šogad ir jubilāru statusā - projektam "Cabaret" šī būs desmitā sezona, bet kopš bijušās kinozāles "Palladium" atklāšanas ir pagājuši 100 gadi. Par godu notikumam projekta "Cabaret" komanda gatavo greznu, spraigiem pavērsieniem un pārsteigumiem piesātinātu programmu. 

 

Ar pārējo pasākumu kalendāru vari iepazīties Kultura.lv

 

Tev ir lieliska iespēja apvienot kultūras pasākuma apmeklēšanu ar nakšņošaņu Tavā draudzīgajā viesnīcā "Radi un Draugi"