Hotel "Radi un draugi", Riga, Latvia

Divvietīgs Superior numurs

Sunday7th February 2016

Spraigais svētku laiks ir aizvadīts, un mūsu viesnīcas „Radi un draugi” komanda vēlas saviem sadarbības partneriem pateikties par sadarbību 2015.gada un novēlēt Jaunajā gadā daudz enerģijas, spēka un radošuma savu mērķu sasniegšanai un, lai pozitīva gaisotne valda Jūsu uzņēmuma ikdienā.

 

Ar sirsnīgiem sveicieniem,

Viesnīcas "Radi un draugi" komanda

-----------------------------------------------------------------------------------------

 

Četru zvaigžņu viesnīca Rīgā “Radi un draugi” atrodas pašā Rīgas centrā – Vecrīgā, blakus daudziem vēsturiskiem objektiem, un piedāvā:

 

72 skaistas viesnīcas istabas Rīgā, kas aprīkotas ar visu nepieciešamo viesu labsajūtai un komfortam;

2 moderni aprīkotas konferenču zāles, kurās iespējams rīkot dažāda veida pasākumus, seminārus, konferences un privātās ballītes;

restorānu „Niklāvs, ko ir iecienījuši gan Rīgas viesi, gan vietējie iedzīvotāji, kam tīk ieturēt labas vakariņas ārpus mājas. Restorāna interjeru raksturo mājīgs un eleganti ieturēts stils, kas rada vieglu un nepiespiestu atmosfēru. Ēdienkarte balstīta uz sezonalitāti un vietējiem produktiem, lai restorāna viesiem vienmēr piedāvātu augstāko kvalitāti. 

 

Rezervējot istabas mūsu mājas lapā, garantējam jums vislabāko cenu un kvalitāti Jūsu uzturēšanās laikā Rīgā. 

 

Viesnīcas laipnais un profesionālais personāls rūpēsies par to, lai Jūs viesnīcā vienmēr justos kā pie draugiem un radiem!

 

UZ TIKŠANOS MŪSU VIESNĪCĀ!