PALUTINI SEVI

junumsCOFFEE2018

Skaistuma salons "KIKI" piedāvā īpašu 2 stundu procedūru ar kafijas ekstraktu.

Skaistuma un labsajūtas telpa Kiki mūsu viesiem piedāvā īpašu 2 stundu ar procedūru ar kafijas pīlingu, kam sekos kafijas gēla maska. Kafijas ekstrakts ne tikai izvada toksīnus no ādas, bet arī palīdz ādu apgādāt ar skābekli. Noslēgumā pilna ķermeņa masāža ar kafijas krēmu.

Īpaša cena viesnīcas viesiem - 34,99 EUR

Lūgums procedūru rezervēt iepriekš, zvanot +371 67 820 200 vai rakstot Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

-----------

Pavisam nesen mūsu telpās atvērās skaistuma telpa Kiki. Salona meistari parūpēsies par Jūsu ķermeņa fizisko un garīgo labsajūtu.

Cilvēki aizvien vairāk rūpējas par savu veselību un labsajūtu. Arī mūsu viesnīca tagad piedāvā gan klasiskās masāžas, gan masāžas ar karstajiem un aukstajiem akmeņiem, gan citas procedūras.

Garīgās veselības attīrīšanai un stiprināšanai tiek piedāvāts aromterapijas, psihosomatiskā un ajūrvēdas masāža.

Dziļākai ķermeņa kontūru un ādas uzlabošanai iesakām dažādas ietīšanās ar pīlingu – termoaktīvā ietīšanās, plastificējošā vai “kanēļa rituāls”.

Tāpat pieejams:
- Vakummasāža ar burciņām
- Sejas kopšanas procedūras
- Vaksācija
- Iespēja iegādāties profesionālo kosmētiku un dāvanu kartes.

Procedūras pieejamas ar iepriekšēju rezervējumu. Rakstiet Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.